Mot i mirë dhe me temperature vere, por pasditen këto zona do të kenë…

by editor

Territori Shqiptar do të vijoj të jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke sjellë gjatë paradites orë të shumta me diell në një pjesë të mirë të vendit tonë.

Ndërsa në orët vijuese parashikohet që të ketë kalime të pakta të vranësirave, ku më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat malore.

Advertisements

Temperaturat e ajrit do të do të mbeten konstante në mëngjes, por do të ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 7°C deri në 26°C.

Advertisements

TË NGJASHME