Shqiptari filmon gruan duke kryer marr***ënie, zbulohen detajet sh okuese, nga kurthi tek…

by editor

Një burre ra ne pranga nga policia italiane për zh vatje nëpërmjet sha ntazhit. Ai ka tentuar që t’i marrë disa mijëra euro një gruaje të ve.

Sic shkruajne mediat italiane, ka qenë gruaja, gjithashtu një shqiptare 50-vjeçare, që ka shkuar në polici dhe mes lotësh ka treguar se çfarë i ka ndodhur.

Advertisements

Shqiptari kishte nisur ta kontaktojë dhe pavarësisht se nuk ishin shumë të njohur, kishin rënë dakord që të kryenin marrëdh ënie s e k s u ale.

Në një moment shqiptari e ka filmuar dhe më vonë ka ndryshuar qëndrim duke i kërkuar para të vesë shqiptare ose përndryshe videoja e saj do të përfundonte në rrjetet sociale dhe do t’i dërgohej familjarëve.

Advertisements

Menjëherë autoritetet italiane organizuar një operacion ku i dhanë shqiptares sasinë e parave prej 5 mijë Eurove dhe në këtë mënyrë do ta fusnin në “kurth”. Shqiptari u paraqit në vendin e takimit dhe mori sasinë e parave. Menjëherë pas kësaj ka nisur sërish shan tazhet ndaj të resë shqiptare.

Mirëpo kaq mjaftoi dhe autoritetet ndërhynë menjëherë duke e vënë në pr anga. Ata sekuestruan telefonin dhe janë shprehur se nuk kanë gjetur prova që ai ta ketë postuar videon në faqe të ndryshme.

Ai është dërguar në b urg. Mediat italiane nuk kanë bërë të ditur asnjë prej identiteteve të shqiptarëve./tvklan.al

TË NGJASHME