E rëndë! Po bënte selfie, 15-vjeçarja humb tragjikisht jetën pasi bie nga ndërtesa e lartë

by editor

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Ortaca Mugla të Turqisë ku një 15-vjeçare ka humbur jetën pasi ra nga çatia e një ndërtese të lartë në përpjekje për të bërë një selfie.

Melike Gun Kanavuzlar humbi tragjikisht jetën pasi u përpoq të kapte telefonin që i ra nga dora në momentin që po bënte fotografinë që i kushtoi jetën.

Advertisements

Melike Gun Kanavuzlar
Pamjet e publikuara nga media britanike “The Sun” janë të rënda. Aty duket momentin kur adoleshentja rrëzohet në tokë. Ajo bie para një shitëse që siç shihet edhe nga foto shfaqet e tronditur.

Advertisements

Ajo u dërgua me urgjencë në spital ku qëndroi në kujdes intensiv për 18 ditë por që fatkeqësisht plagët e marra në kokë ishin të shumta dhe ajo mbylli sytë përgjithmonë ditën e sotme.

TË NGJASHME