U ekzekutua me 3 plumba në fytyrë tek “Kodra e Diellit”! Ky është 39-vjeçari nga Lezha, Briken Sanaj(Detaje)

by editor

Personi që shihni në foto është 39-vjeçari nga Lezha, briken Sanaj, i cili u ekzekutua me 3 plumba në fytyrë tek “Kodra e Diellit”.

39-vjeçari sapo kishte parkuar makinën në garazh dhe më pas kishte takuar disa miq të tij.

Ky ka qenë momenti kur autorët i janë afruar me makinë dhe kanë qëlluar me kallashnikov në drejtim të tij.

Karta e identitetit, pasaporta dhe patenta e viktimës mbajnë emrin Briken Sanaj, ndërkohë roja i rezidencës ku jetonte 39-vjeçari, thotë se ai njihej me emrin Anton Gjini. JOQ

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy