Po ngjiteshin për te Kisha e Laçit, vajzat sh*kohen nga ajo që ju kërkon i riu

by editor

Çfarë do të bënit nëse një person, papritur, nga hiçi do të dilte dhe do t’ju kërkonte të kryenit marrëdhënie me të?

Edhe kundrejt një pagese madje…

Po, po, ndoshta ju duket e zakontë, por i pazakontë është fakti se gjithçka ka ndodhur në një vend si Kisha e Laçit, shkruan meganews.al

Një vajzë shkruan mbrëmjen e sotme në redaksinë e meganews.al, atë që përjetoi sot, teksa duke ngjitur shkallët për te kisha, papritmas asaj dhe shoqes së saj u del një djalë që u kërkon të kryejnë marr ëdhënie.

Dhe e dini çfarë?

Nuk është hera e parë që asaj i ndodh diçka e tillë. Vetëm katër vjet më parë, një person i ka dalë para asaj dhe motrës së saj pikërisht tek ai vend, duke hequr pantallonat dhe u zhveshur.

Ja çfarë shkruan vajza:

Dua te shpreh nje problem qe jo pak herë ndodh. Une jam nje besimtare qe besoj shum ne Zot. Sot vendosa me shoqen time te shkojme tek Kisha ne Laç, te veshura thjesht sic duhet. Teksa po ngjiteshim ne tatepjete e beme rrugen ne kembe si sakrifice (se normalisht gjithe ajo malore nuk behet per qef).

Gjatë rruges te tatepjeta del nga mali nje djal i ri diku tek 24 vjeç, dhe na ndjek gjith rruges, na kerkon te kryejmë mardhe nie s e k s u ale ne mal, pa piken e turpit, me disa fjalë aq te ndyra sa nuk kuptoj dot si mund te rrojne këta njerëz.

Madje thoshte ju jap 30 mijë lekë. 4 vite me parë ka ndodhur edhe 1 herë tjeter, shkuam sepse kishim motren semure, dhe del nje burrë nga mali heq pantallonat ne mes te rruges. Ájo qe me ben pershtypje eshtë si ka mundesi qe behen këto veprime ne nje vend te shenjtë sic eshte Kisha e Laçit me mrekullit e saj te medha. Dhe pa ju dhenë piken e arsyes…

Sigurisht nuk ndodhi gje sepse isha e shoqeruar, por po mendoj per ndonje femer tjeter po te ishte vetem??!!! Keta manjak duhen zhdukur nga faqja e dheut njerez te semure.Me vjen me keq qe keta njerez bejne keto veprime e nuk na lejojnë te shkojmë si duam ne ne Kishë, por duhet te shkojme me frik. Turp, s’kam fjalë! Faleminderit!

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy