Nuk e dinim për marrëdhënien e tyre, Elsa Lila shfaqet në Romë me të famshmin shqiptar(Foto)

by editor

Rikthimi i Elsa Lilës, pas bujës së madhe të arrestimit ne Itali duket se qenka më seriozisht se ç’menduam.

Këngëtarja publikon çdo ditë diçka të re në profilin e saj në Instagram, ku ka dhënë edhe lajmin e rikthimit në muzikë dhe gjithashtu në Shqipëri.

Por së fundmi Elsa Lila ka ndarë disa foto nga Roma me personazhin e njohur shqiptar, Arjan Konomin.

Nuk e dinim për marrëdhënien e tyre, Elsa Lila shfaqet në

“Sa e bukur Roma me Arjan Konomin”, ka shkruar ajo duke surprizuar ndjekësit që nuk e dinin këtë marrëdhënie mes tyre.

Nuk e dinim për marrëdhënien e tyre, Elsa Lila shfaqet në

Nuk e dinim për marrëdhënien e tyre, Elsa Lila shfaqet në

Nuk e dinim për marrëdhënien e tyre, Elsa Lila shfaqet në

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy