Një ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme, e dalloni dot kush është?

by editor

Sot është një ndër artistet më të suksesshme shqiptare.

A e dalloni dot kush është? Bëhet fjalë për Rina Balajn, reperen shumë të suksesshme.

Artistja është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit këtë foto kur ka qenë e vogël ndërsa ka bërë me dije se imazhi është shkrepur në dhjetor të 1999.

Sakaq, sa i përket jetës sentimentale, kujtojmë që këngëtarja ka pak kohë që i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me Sinboy. Reperi me origjinë shqiptare, që vijon karrierën në Greqi dhe Rina u njohën kur bashkëpunuan për këngën “Gigi”.

Duke folur për ndarjen, Rina tha se lidhja ishte bërë toksike.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy