Berisha del me paralajmërimin e fortë, ja çfarë pritet të ndodhë sot

by editor

Kreu i PD-së, Sali Berisha, ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve që nesër t’i bashkohen protestës në mbështetje të pedagogëve.

Berisha del me paralajmërimin e fortë, ja çfarë pritet

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha zbulon se protesta do të mbahet në orën 11:00, para universitetit Politeknik të Tiranës.

Ndërkohë edhe gjatë mbledhjes me krerët e degëve në Tiranë, Berisha theksoi se protestat janë kryefjala në PD.

Ai theksoi se do të mbushin sheshet dhe rrugët deri në rrëzimin e qeverisë.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy