Vr*sje me armë zjarri në Tiranë, zbardhen detajet e para

by editor

Të shtënat tek Kodra e Diellit, një i vrarë.

Përplasja me armë zjarri raportohet se ka ndodhur në zonën e njohur si Kodra e Diellit, më pas, një person i paidentifikuar ka dërguar një person pa shenja jete në spital.

Advertisements

Mendohet se personi në fjalë ka ndërruar jetë si pasojë e plumbave, por nuk dihen detaje dhe as identiteti i viktimës.

Advertisements

TË NGJASHME