Sëmundja i merr të ëmën reperit shqiptar: Tani se kam më nonushen time, jam bërë pishman që s’të kam afër edhe njëherë

by editor

Reperi i njohur shqiptar, Mato Lale, ka humbur njeriun më të shtrenjtë, nënën.

Ka qenë vetë Mato i cili përmes një postimi në “Instagram” ka ndarë lajmin e hidhur me ndjekësit. Me zëmrën e thyer dhe shpirtin plot dhimbje, reperi krah fotos me të ëmën i ka kushtuar asaj disa fjalë prekëse.

Advertisements

“Asnji sprove nuk eshte e barabarte me ate kur Zoti vendos me te marr nenen. Tani se kam me nonushen time qe qante per cdo hidherim timin dhe u gezonte me shum se un per cdo gezim timin.

Jam bo pishman qe ste kam dhe njeher afer meje ti puthja kembet der sa tme shkoje. Per ty kam bere shum gjera dhe prej teje skam bere shum te tjera. Shpresoj tkesh qen krenare per mu sic isha un per ty.

Advertisements

Te dua pergjithmon dhe me fal per t’gjitha dhe njehere te fundit”, shkruan ai.

TË NGJASHME