E papritur për këtë monedhë! Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

by editor

Dollari amerikan është blerë këtë të diel, 31 Tetor, me 118 lekë dhe është shitur me 119 lekë sipas kursit të këmbimit, duke pësuar një forcim në krahasim me ditët që lamë pas.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 117.6 lekë dhe shitet me 118.2.

Advertisements

Paundi britanik, sot blihet me 136 lekë dhe shitet me 137.5 lekë.

Advertisements

TË NGJASHME