Mburren me rroba 150 mijë euro, por njihuni me këto “VIP-a” blejnë tek gabi!

by editor

Nëse mendoni se rrobat tek gabi i veshin vetëm njerëzit që janë të pasur, e keni shumë gabim.

Gazetari dhe modeli i njohur Klinton Zeqiraj, teksa ka qenë në emisionin “Rreze dielli” ka zbuluar emrat e vip-ave që blejnë te gabi.

Advertisements

Emrat si Eliona Pitarka, Oni Pustina, Armina Mevlani, Linda Jarani apo Orgesa Zaimi, e kanë pranuar vetë që blejnë tek gabi, ose janë kapur mat.

Por Klintoni ka zbuluar edhe emra të tjerë për të cilët nuk ishte folur më parë.

Advertisements

“Është Kida, Luana këto vishen me veshje me kosto shumë të lirë. Edhe Adelina Tahiri, ajo është shprehur se bën shopping 150 mijë euro, por është kapur duke blerë rroba 8 euro, 10 euro te gabi”, tha ai.

TË NGJASHME