E trishtë/ Humb jetën pedagogu i njohur i Universitetit të vendit (Emri+Foto)

by editor

Pedagogu në universitetin “Eqrem Çabej” në Gjirokastër , Gëzim Rredhi ka humbur jetën pasi u rrëzua nga pema e ullirit.

62-vjeçari mësohet se kishte shkuar tek një shtëpi verore që kishte dhe ishte ngjitur në pemë për të mbledhur ullinj.

Advertisements

Por, ai është rrëzuar dhe kjo ka rezultuar tragjike për të.

“Sot, në lagjen nr.1, Ksamil, dyshohet se duke mbledhur ullinj është rrëzuar aksidentalisht nga pema, shtetasi G. R., 62 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia.

E trishtë/ Humb jetën pedagogu i njohur i Universitetit të vendit

TË NGJASHME