E trishtë, ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar

by editor

Ditën e sotme është ndarë nga jeta aktori i mirënjohur i Teatrit “Migjeni”, Enver Hyseni.

migjeni

Advertisements

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Teatri Migjeni Shkodër, përmes një njoftimi.

Ndërkohë homazhet për vdekjen e tij do të zhvillohen ditën e nesërme në orën 10:00-12:00 në hollin e Teatrit “Migjeni”.

Advertisements

“Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të aktorit të mirënjohur të teatrit “Migjeni”, Enver Hyseni !

Ngushëllimet tona të sinqerta shkojnë për familjen dhe komunitetin e artistëve !

𝗨 𝗣𝗥𝗘𝗛𝗦𝗛 𝗡𝗘 𝗣𝗔𝗤𝗘, ENVER HYSENI! 🙏🙏🙏

Homazhet zhvillohen nesër, me datë 30 Tetor nga ora 10-12, në hollin e teatrit “Migjeni””, thuhet në njoftim.

TË NGJASHME