E rëndë ne Pogradec, dy vëllezërit rrahin nënën dhe vëllanë tjetër

by editor

Dy vëllezër janë arrestuar nga policia ditën e djeshme në Pogradec pasi rra hën nënën dhe vëllanë tjetër tyre.

Burime zyrtare bëjnë me dije se njëri 34 vjeç dhe tjetri 30 vjeç, dy vëllezërit kanë shkuar në banesën e nënës së tyre duke rra hur atë si edhe vëllanë tjetër.

Advertisements

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec arrestuan në flagrancë, për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasit L. Ç., 34 vjeç dhe E. Ç., 30 vjeç (vëllezër) banues në Pogradec,

pasi kanë ushtruar dhu në ndaj nënës dhe vëllait tjetër të tyre”, bën me dije policia, ndërsa materialet i kanë kaluar prokurorisë për vijimin e procedurave të mëtejshme ligjore. /abcnews.al

Advertisements

TË NGJASHME