Kur do të nisë BBV? Regjisori zbulon gjithçka dhe jep detajet për emisionin

by editor

Regjisori Eduart Grishaj ka dhënë detaje rreth nisjes së formatit më të suksesshëm dhe më të ndjekur nga publiku i gjerë shqiptar.

Big Brother Vip pritet të nisë brenda këtij viti, ndërsa data e saktë ende nuk është caktuar, siç ka pohuar edhe regjisori i këtij program.

Advertisements

Big Brother Vip po bëhet gati dhe besoj se do fillojë shumë shpejt.

Do të jetë brenda këtij viti por nuk ka një datë të saktë.

Advertisements

Është sipërmarrje e jashtëzakonshme dhe besoj që është emision që kalon të gjitha përmasat. Pas BBV e vë re teksa takon njerëz të ndryshëm që e kanë jetuar BBV dhe ndjekur vazhdimisht.- tha Eduart Grishaj.

TË NGJASHME