Ilir Meta publikon videon në Tik Tok: Nesër do të merren vendime të rëndësishme

by editor

Nesër do të mbahet Konventa Kombëtare Zgjedhore e Partisë së Lirisë. Me anë të një postimi në TikTok, Ilir Meta ka deklaruar se në konventën që do të mbahet ditën e nesërme do të diskutohet dhe merren vendime të rëndësishme për vendin. Por Meta nuk tha se kur do të mbahet konventa.

“Nesër do të takohemi në Konventën Kombëtare Zgjedhore të Partisë së Lirisë, në mënyrë që të diskutojmë e të marrim vendime të rëndësishme për Shqipërinë që u përket të rinjve”, tha Meta.

Advertisements

TË NGJASHME