Shtrëngoni ‘dhëmbët dhe xhepat’, këto shenja Horoskopi do të mbeten pa para në fund të muajit

by editor

Demi

Shmangni transaksionet financiare në ditët në vijim. Në periudhën e ardhshme mund të lindin shpenzime të jashtëzakonshme që do t’ju shkaktojnë stres.

Advertisements

Gaforrja

Në ditët në vijim do të hasni pengesa financiare dhe kjo do ju sjellë probleme në pjesën tjetër të planeve. Me qetësi do të arrini të gjeni zgjidhje.

Advertisements

Peshorja

Diçka ndryshon në periudhën e ardhshme. Studioni me kujdes çështjet e punës dhe shmangni shpenzimet e panevojshme.

TË NGJASHME