Noizy prezanton “bishën” super luksoze, çmimi marramendës(Foto)

by editor

Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku i njohur ndryshe si Noizy është njëri ndër reperët më të suksesshëm në industrinë e muzikës.

Noizy përveç muzikës komentohet mjaft shumë edhe për jetën luksoze që bënë dhe njihet si i apasionuar pas makinave luksoze që kapin shifrat marramendëse.

Advertisements

Nëse gjeni papilloma në trupin tuaj, bëjeni këtë menjëherë

Së fundmi, përmes një postimi në Instagram reperi ka prezantuar makinën e tipit ‘Lamborghini’ me ngjyrë të zezë.

Advertisements

“Ajo është e pistë, por më pëlqen”, ka shkruar reperi në mbishkrimin e imazheve.

Në web-sajtin e kompanisë del se kjo veturë sillet me çmimin 949,996 dollarë.

Kujtojmë, se Noizy mbetet aktiv me projekte të reja muzikore, aktualisht ai po shijon suksesin e këngës së re “Big Budz” që solli në bashkëpunim me reperët ndërkombëtar, Capo Plaza, Krept dhe Konan.

TË NGJASHME