Janë një çift shumë i bukur, por nuk do e besoni diferencën në moshë që kanë Ami me Ermalin

by editor

Ata të dy janë një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar.

Po flasim për Amarda Toskën dhe Ermal Mamaqin.

Advertisements

Prezantuesit e njohur janë prindër të dy fëmijëve të adhurueshëm dhe gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ami së fundmi u komentua për pamjen e saj fizike, e cila është për t’u patur zili. Kujtojmë se moderatorja është bërë së fundmi nënë për herë të dytë.

Advertisements

Ami ka lindur më 5 mars 1982

Ama një detaj është komentuar nga fansat e saj, të cilët thonë se edhe pse Ami është disa ditë më e madhe se Ermali, i cili ka lindur më 21 mars 1982, ajo ndriçon e gjitha.

Difenrenca e tyre në moshë është thuajse e papërfillshme, por shumë personazhe të tjerë femra të showbizit shqiptar e botëror kanë partnerë më të vegjël se ato në moshë. /ShkodraNews

TË NGJASHME