Djali I Fatos Dhe Xhoana Nanos Tashmë Nje Burrë I Madh. Do habiteni Si Duket Ai Në Foton Me Fatosin

by editor

Kesaj here ish kryeministri shqiptar vjen ne vemendje te publikut shqiptar por ne nje foto qe Klajdi Nano ka postuar ne Instagramin e tij per te treguar marredh enien e tyre te vecante.

Ndoshta ju kujtohet si femije i vogel, Klajdi qe tani me eshte bere burre dhe se bashku m te atin kane dale ne kete foto te bukur,

Advertisements

Kujtojme se ishte vetem 14 vjec kur djali i Xhoana Nanos u bir esua nga bashkeshorti i saj Fatos Nano, ne ate kohe kryeminister i Shqiperise.

Me postimin e tij ne Instagram Klajdi e solli Nanon serish ne vemendjen e publikut shqiptar.

Advertisements

Por asokohe ishte Artur Muharremi, ish bashkëshorti i Xhoanës qe i dha pëlqimin gjykatës që djali i tij të bi rësohej nga ish kryesocialisti Fatos Nano.

TË NGJASHME