“Një kthesë në shenjën tuaj”, kë paralajmëron astrologia Meri Shehu?

by editor

Astrologia Meri Shehu ka publikuar në rrjetet sociale horoskopin për ditën e sotme.

“Ka një kthesë sot në shenjën tuaj në kuptimin që doni diçka të re në marrëdhënie personale e profesionale”, shkruan ajo për shenjën e Demit, duke e veçuar nga shenjat e tjera.

Advertisements

Dashi

Fillojme sot me debate ekonomike !Nje ceshtje personale ju nxjerr jashte ujrave!

Advertisements

Demi

Ka nje apokalips sot ne shenjen tuaj ne kuptimin qe doni dicka te re ne marredhenie personale e profesionale !

Binjaket

Do ndryshoni punen dhe se keni me qejf pasi do shkeputeni nga mireqenia ku ishit mesuar !

Gaforrja

Per ju nje lajm i ri ju nxjerr ne shesh deshiren per tu cliruar shpirterisht nga nje marredhenie mbytese !

Luani

Nje ndryshim ne shtepi nuk ju pelqen dhe nuk ju le rehat mendimi se kjo ishte shkalla e pare e nje shjeputjeje !

Virgjeresha

Ju hapet nje mundesi e re per te bashkepunuar me Akrepin ne nje projekt pune apo ide te re !Si te themi akrepi do behet uji i kerpudhes tuaj !

Peshorja

Keni nje mundesi ekonomike sot dhe investimi i cili shkeputet nga te dhenat konkrete !Ne jeten personale i largoheni nje rasti te mire !

Akrepi

Mos dyshoni se mund te beni nje ndryshim edhe pa patur brenda pasionin per nje person Sot jeni vetem ju !

Shigjetari

Nuk keni asnje mundesi shpetimi pervec njerzve te qendrueshem ne jeten tuaj Sot numurohen faktet jo llafet !

Bricjapi

Do merrni nje kthese ne njohjet dhe ne trajektoren e qellimeve tuaja !

Ujori

Ju prpozojne nje pune te re dhe nje femer te re si shefe apo drejtuese ne veprimtarite tuaja !

Peshqit

Ju duhet vetem varka se cdo gje qe lidhet me ujrat dhe romantizmin dhe qellimet jane aty !

TË NGJASHME