Aksident tragjik! Mjeti del nga rruga e përfundon në lumë, humb jetën 20-vjeçari(Detajet)

by editor

Aksident me pasojë vdekjen në fshatin Arrameras të Fushë- Krujës.

Një autoveturë tip smart me targë AA 062 TO e cila drejtohej nga Haxhi Vraja 20 vjeç, ka dalë nga rruga duke përfunduar në shtratin e lumit Zezë.

Advertisements

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën pasagjeri Mirjan Tema 20 vjec banori i fashatit Larushk, ndërsa shoferi eshte derguar tek trauma në gjendje shoku.

Shkak i aksidentit mësohet të jetë shpejtësia dhe një kthesë e fortë në rrugë.

Advertisements

TË NGJASHME