Tronditet Tirana, gruaja gjendet pa shenja jete në mes të rrugës. Policia zbardh ngjarjen

by editor

Një 64-vjeçare ka ndërruar jetë aksidentalisht në Tiranë, pasi ka rënë nga ballkoni teksa po bënte punët e shtëpisë.

Njoftimi i policisë:

Advertisements

Më datë 25.10.2022, në Babrru, nga shërbimi i Urgjencës, është konstatuar pa shenja jete, në rrugë, shtetasja P. Q., 64 vjeçe.

Advertisements

Sipas të dhënave paraprake nga fqinjët, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i katit të dytë të banesës së saj, ku ishte duke kryer punë shtëpie.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

TË NGJASHME