Provokon keq Rudina Dembacaj, publikon foto me Mark Frrokun dhe i dërgon një mesazh publik: Më mirë 10 dashnore…

by editor

Aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar disa foto në Instagram me partnerin e saj, Mark Frrokun.

Por ajo ka “provokuar” me mbishkrimin që i ka vendosur fotove, ku shkruan:

Advertisements

“Me mire nje qorre se 10 dashnore, dihet! #meburrinpersonaltetrupit”.

Deklarata e saj ka nxitur komente, te cilave ajo nuk i eshte pergjigjur.

Advertisements

Rudina ka publikuar fotot te cilat i ka shkrepur ne Korce.

TË NGJASHME