Me pushime në Romë, Jonida Maliqi përballet me incidentin e rëndë(FOTO)

by editor

Jonida Maliqi ndodhet në Romë të Italisë prej disa ditësh dhe ndërkohë ka qëndruar aktive në rrjete sociale duke ndarë me fansat aktivitetet e saj.

Me pushime në Romë, Jonida Maliqi përballet me incidentin (FOTO)

Advertisements

Por gjatë këtij udhëtimi Jonidës i ka ndodhur një e papritur. Përmes një postimi në Instastory ajo ka treguar këmbën e saj të enjtur duke u shprehur se e kanë marrë mësysh.

Me pushime në Romë, Jonida Maliqi përballet me incidentin (FOTO)

Advertisements

“S’kishte si të ndodhte ndryshe”, shkruan Jonida.

Me pushime në Romë, Jonida Maliqi përballet me incidentin (FOTO)

TË NGJASHME