E rëndë! U përplas nga maunja, vdes në spital kalimtari (EMRI)

by editor

Një aksident i rëndë u shënua pasditen e sotme në aksin Lezhë-Milot, ku një maune përplasi një 75-vjeçar.

Advertisements

Fatkeqësisht shtetasi i identifikuar si Jak Gjergji nuk ka mundur t’i shpëtojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në spital.

Aksidenti ndodhi gjatë orëve të pasdites së sotme ku 75 vjeçari teksa ishte duke kaluar kryqëzimin e Talës u përplas nga mjeti i llojit maune.

Advertisements

TË NGJASHME