Tragjedi në Gjirokastër! Punëtorin e zë zetori poshtë teksa punonte tokën

by editor

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gjirokastër ku një i moshuar ka humbur jetën.

Shtetasi me iniciale F.D 85-vjeç ishte duke punuar tokën me zetor ndërkohë mjeti është përmbysur dhe si pasojë ka zënë poshtë të moshuarin.

Advertisements

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të situatës.

Njoftimi i policisë:

Advertisements

Në datën 23.10.2022, rreth orës 17:20, në fshatin Karjan, Gjirokastër, shtetasi F. D., rreth 85 vjeç, duke punuar tokën me mjet zetor, mjeti është pëmbysur dhe e ka zënë poshtë shtetasin F. D., i cili për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të situatës.

TË NGJASHME