Tragjedi! Mbytet anija me dy persona në bord, dyshohet se…

by editor

Mbytet një anije me dy persona në bord.

Ngjarja ndodhi në portin e Patmos në Greqi gjatë asistimit të një anijeje turistike.

Advertisements

Njëri prej personave ka dalë nga rimorikio ndërsa nuk ka mundur dot të dalë kapiteni 48 vjeçar.

Forca të shumta të rojave bregdetare po kryejnë kërkime për të gjetur kapitenin ndërsa kërkimeve i janë bashkuar zhytës dhe skafe private.

Advertisements


Deri tani mbeten të paqarta shkaqet e fundosjes së rimorkiatorit dhe nuk dihet as fati i kapitenit të zhdukur.

TË NGJASHME