I fundit/ Aksidentohen dy automjete në aksin Fier-Lushnje, plagosen katër persona

by editor

Dy automjete janë përfshirë në një aksident në orët e para të mëngjesit të së shtunës në autostradën Fier-Lushnje.

Nga raportimet e para bëhet me dije se katër persona janë plagosur si pasojë e përplasjes së dy automjeteve.

Advertisements

Njëri prej mjeteve është kthyer përmbys në rrugë.

Të plagosurit mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Advertisements

Policia shkoi në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

TË NGJASHME