E gjetën familjarët të pajetë të hedhur në kanal, del ekspertiza: Ja çfarë e shkaktoi vdekjen e 34-vjeçarit në Fushë-Krujë

by editor

34- vjeçari Indrit Ndoj, i cili u gjet i pajetë në një kanal nga familjarët, nuk është qëlluar me armë zjarri por me një kaçavodë. Ky është rezultati që ka dalë pas kryerjes së autopsisë.

Policia e Durrësit thotë se viktima është goditur me kaçavidë në arterien femorale dhe kjo është edhe arsyeja se përse në vendin e ngjarjes nuk është gjetur asnjë gëzhojë.

Advertisements

Sipas autoriteteve, autori dhe viktima janë përplasur me njëri-tjetrin dhe në një moment autori e ka qëlluar me kaçavidë në kofshën e majtë. Për pasojë, Indrit Ndoj ka humbur jetën nga hemorragjia.

Ndërkohë, policia ka rënë në gjurmët e autorit dhe thotë se është drejt zbardhjes së ngjarjes. Nga autopsia ka rezultuar se viktima ka qene nen efektin e lendeve narkotike.

Advertisements

Kujtojmë se Indrit Ndoji u gjet i pajetë në një kanal në anë të rrugës nga familjarët e tij ndërsa ishin nisur për punë. Trupi u gjet pas orës 08.00 të mëngjesit të premten ndërsa dyshohet se 34-vjeçari ndodhej aty i pajetë për rreth 8-9 orë.

TË NGJASHME