“Du paret e çunit”/ U rikthye me burrin dhe jeton e lumtur, Vjollca tregon ç’ndodhi me paratë

by editor

Një vit pas daljes në “Shihemi në gjyq”, Vjollca është rikthyer në ekran.

Në një intervistë për emisionin “Real People”, në Euro News, Vjollca tregoi se sot jeton shumë mirë me bashkëshortin

Advertisements

Ajo tha se dhe lidhja e saj me dy djemtë është forcuar tashmë edhe më shumë, shkruan meganews.al

Advertisements

“Njerëzit nuk e pritën mirë që dola në televizor, më shohin të gjithë dhe thonë: shiko kjo, ka dalë në televizor. Po ata e kanë prej mentalitetit”, u shpreh ajo.

E pyetur nga moderatori nëse i mori paratë, Vjollca u shpreh:

“Akoma jo, s’i kam marrë. Jam në gjyq, por kam besim se do t’i marr shumë shpejt”.

TË NGJASHME