Një ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme, e dalloni dot kush është?

by editor

Sot është një ndër artistet më të suksesshme shqiptare.

A e dalloni dot kush është? Bëhet fjalë për Rina Balajn, reperen shumë të suksesshme.

Advertisements

Artistja është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit këtë foto kur ka qenë e vogël ndërsa ka bërë me dije se imazhi është shkrepur në dhjetor të 1999.

Sakaq, sa i përket jetës sentimentale, kujtojmë që këngëtarja ka pak kohë që i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me Sinboy. Reperi me origjinë shqiptare, që vijon karrierën në Greqi dhe Rina u njohën kur bashkëpunuan për këngën “Gigi”.

Advertisements

Duke folur për ndarjen, Rina tha se lidhja ishte bërë toksike.

TË NGJASHME