U ndje keq gjatë shoqërimit në komisariat, çfarë dyshohet të ketë sjellë vdekjen e të riut pasi u ndalua nga policia në Tiranë

by editor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku 32 vjeçari Laer Kurti ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës.

Advertisements

Deri më tani burime për Fax Web bëjnë me dije se ngjarja dyshohet të ketë ndodhur pas një ataku kardiak që mund të ketë pësuar i riu i cili fillimisht ia mbathi nga policia pasi i kërkuan dokument identifikimi dhe gjatë shoqërimit të tij në komisariat shfaqi probleme shëndetësore.

TË NGJASHME