I fundit! Aksidentohet këngëtari i njohur shqiptar (FOTO)

by editor

Foto ilustruese

Reperi i famshëm shqiptar, Azet është përfshirë në një aksident. Ngjarja ka ndodhur pranë konvikteve në Prishtinë.

Advertisements

Makina e tij Mercedes është goditur nga një makinë Golf dhe foto është siguruar nga “Prive”.

Advertisements

Ndërkohë, raportohet se fatmirësisht aksidenti ka qenë i lehtë dhe nuk ka pasur të lënduar.

TË NGJASHME