I fundit! Gjendet i vdekur një 26-vjeçar në Durrës

by editor

Rreth orës 16:45, në lagjen nr. 1, Durrës, në breg të detit, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi

E. Xh., 26 vjeç, banues në Durrës.

Advertisements

Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë për shkak të arrestit kardiak.

Advertisements

Grup hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

vijon…

TË NGJASHME