Djali i Arbana Osmanit feston ditëlindjen e dytë, moderatorja publikon foton me urimin e ëmbël

by editor

Sot është një ditë shumë e veçantë për moderatoren e njohur, Arbana Osmani. Djali i saj, i dytë, Dielli feston ditëlindjen dhe mbush dy vjeç.

Me këtë rast, nuk ka munguar edhe një urim nga moderatorja, e cila ka publikuar në Instagram një foto shumë të qeshur, teksa e mban në krah të birin.

Advertisements

“Gëzuar ditëlindjen Dielli i jetës sime??”, ka shkruar Arbana krahas fotos, ku urimet kanë qenë të shumta në numër.

Kujtojmë që pak kohë më parë, Osmani u bë nënë për herë të tretë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Zoi.

Advertisements

TË NGJASHME